Kujdes kamera! (Video)

0:38 / 18.04.2013

Kryebashkiaku i Torontos, Rob Ford, ka përjetuar një lëndim të papërshtatshëm në fytyrë.

Gjatë daljes nga salla e takimeve, ai është pritur nga shumë gazetarë dhe duke u përpjekur që t’i shmangë ata, është përplasur me kamerën.

Goditja ka qenë aq e dhimbshme saqë dëgjohet zëri tij... /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.