Kuriozitete
 

Kjo seksi-profesoreshë të detyron ta duash fizikën! (Video, +18)

Nëse në orët e fizikës nuk keni pasur përqendrim, këtë problem ua zgjedh Kayla Collins.


   
 

Dashuria për vëlla: Ja si qan ky qen kur kupton se vëllai nuk i jeton më! (Video)

Qeni i racës Rottweiler zgjohet dhe sheh vëllain e tij binjak Hank që ka ngordhur. Brutus nuk dëshiron ta lë, po...
 
 

Masazhe nga elefantët - atraksioni më ri turistik! (Video)

Të gjithë atyre që janë të shqetësuar dhe kanë stres, asnjëherë nuk ju ka shkruar në me...
 
 

Ka edhe më keq se zgjimi me alarm: Për dikë tmerruese, e për dikë qesharake! (Video)

Ata që kanë përjetuar një zgjim të vrazhdë nga gjumi, mund të bashkëndjejnë me protagonist&e...
 
 

Demi, xhiro nëpër qytet, godet këdo që i del përpara (Video)

Të enjten pasdite, një dem, kishte zgjedhur të bënte një xhiro rrugëve të qytetit Chengdu Pi në K...
 
 

Gruaja pretendon se e goditi “fantazma” dhe se e rrëzoi në dysheme (Video)

Askush nuk ishte pranë, kur një “fuqi” e shtyu dhe e shtriu në dysheme. Ky është pretendimi që ...
 
 

Ja pse femrat jetojnë më gjatë se meshkujt! (Fotot)

Shikojeni serinë e fotografive, dhe e kuptoni pse...
 
 

Babai e përdhunoi, e detyroi të abortoi dhe e qëlloi me armë, por ajo ende e do!

Judy van Niekerk nga Londra ka lënë publikun pa fjalë. Ajo e vizitoi të atin e saj Nou Walsch, i cili po vdiste n&eum...
 
 

Arrestohet studentja që xhiroi filmime pornografike në bibliotekë (Video)

Kendra Sunderland, studente e Universitetit Shtetëror të Oregonit, mund të kaloj një vit në burg shkaku i xhirim...
 
 

Mendoi se po binte shi: Djaloshi urinon nga ballkoni në kokën e kamerieres!

Orion Jones është arrestuar për shkak se nga ballkoni i një dyqani në Florida ka urinuar mbi kamerieren.
 
 

Për katër minuta, imiton 100 karaktere të ndryshme (Video)

Imituesi i njohur në një kanal në YouTube, kësaj radhe e ka tejkaluar veten.
 
 

Këta njerëz përjetuan për herë të parë seksin virtual (Video+18)

Nga epshi drejt frustrimit: se si reagojnë disa njerëz të ndryshëm kur për herë të parë ballafaqo...
 
 
Ilustrim

I “vdekuri” shkoi në varrimin e tij dhe filloi të qajë

Mjekët konstatuan se ai vdiq. Për këtë njoftuan familjen që të bëhen gati për ceremoninë e v...
 
Barsoleta

Mjerë ariu

Flasin dy shokë.
- A e do ti gruan tënde?
- Natyrisht që po!
- E, sa e do?
- Nuk e di, po e dua.
- E, ta zëmë, çfarë do të bëje në rast se do ta sulmonte ariu në pyll?
- Aty, s’di çka të them... Pasi vet e ka sulmuar, tash le të mbrohet...

Ankesa e një femre

- Thonë se femrat e bukura flenë në shpinë, ato të mençurat në bark, të urtat në krahun e majtë, ndërsa të mirat në krahun e djathtë... Ndërsa unë gjithë natën rrotullohem në krevat! Pse moj nënë më bëre kaq të përsosur?!

Dikur isha e bukur

Një shitëse i ankohet shoqes së saj:
- Nuk jam më e bukur, siç isha dikur.
- E nga e di?
- Blerësit kanë filluar t’i numërojnë paratë kur ua kthej kusurin.

Jetë më të mirë

A dëshironi jetë më të mirë në vitin 2015?
Po, por me siguri do ta shohim në televizion...

Të rinjtë e sotëm

Gjeneratat e tashme mendojnë vetëm për seks.
Gjyshja ime ka lindur 14 fëmijë dhe nuk ka pasur kohë as të mendojë për seks.

Festa

- Ku je për Vitin e Ri?
- Në shtëpi.
- Mirë shumë. Unë gjithmonë them se nuk ka më mirë se shtëpia.
- Ashtu është. E ti?
- Unë po shkoj në Stamboll nja 10 ditë, ‘all inclusive’...

Kastravecë

Tri zonja shkojnë në treg për të blerë kastravecë.
E para: Më jepni dy kilogramë kastravecë, të shkurtë, por të trashë.
E dyta: Mua më jepni një kilogram, të gjatë dhe të hollë.
E treta: Më jepni ju lutem dy kilogramë kastravecë, çfarëdo lloji. Mua më duhen për sallatë...

Gomari

Gruaja: Ti je një gomar, të mungojnë vetëm brirët...
Burri: Çfarë brirësh? Gomari nuk ka brirë!
Gruaja: E atëherë nuk të mungon asgjë!

Marrëdhëniet në kompani

- Miku im, jam duke falimentuar. Nuk po arrij t’i paguaj rrogat, punëtorët të pakënaqur... – ankohet pronari i një kompanie.
- E si janë marrëdhëniet në firmë?
- Marrëdhëniet... kush është më i zoti...

Krimi i organizuar

- Babi, planifikoj të merrem me krim të organizuar.
- Në sektorin privat apo atë shtetëror?

Vetëmbrojtje

- Si reagon ti kur nuk të dëgjojnë fëmijët, i këshillon me fjalë të mira apo i godet me shuplaka?
- Me fjalë të mira.
- E shuplaka?
- Nganjëherë po, në vetëmbrojtje...

Kur polici ndal ministrin

Ministri i Brendshëm niset në rrugë me veturë dhe e ndal policia.
- Librezën dhe lejen e vozitjes... Ooo, qenkeni ju z. ministër. Më falni, vazhdoni...
- Jo, jo. Veproni ndaj meje si ndaj çdo qytetari!
- Në rregull ministër, futi nja 20 euro në librezë dhe jeni të lirë të vazhdoni...

Terapia

Shkon burri te mjeku dhe kthehet i dëshpëruar.
Gruaja: Çfarë të tha mjeku?
Burri: Më kontrolloi dhe më dha tableta, tha duhet të marrësh nga një në ditë, deri në fund të jetës.
Gruaja: Po çfarë ka të keqe këtu, të gjithë pinë tableta...
Burri: Mjeku mi dha vetëm pesë tableta...
Bukuroshja
Nicole
44
0
Nicole

Bukuroshi
Dom
4
5
Dom
Fotohumori
Gjërat që i nevojiten një femre për një udhëtim vikendi
3
1
Gjërat që i nevojiten një femre për një udhëtim vikendi
Video Humori

Reklama e “Justin Bieber”
 
 
Magazina
15:01 / 27.01.2015

Çili ndëshkohet nga policia? (Foto)

Çiljeta Xhilaga duket se ka marrë një ndëshkim nga policia e komunikacionit rrugor.
Teknologji
17:41 / 30.01.2015
Google gjeneron 66 miliardë dollarë të hyra, 18 miliardë për 4 muaj!

Google gjeneron 66 miliardë dollarë të hyra, 18 miliardë për 4 muaj!

Google sapo ka prezantuar rezultatet e saj financiare, të plota për vitin 2014, ndërsa gjiganti i kërkimit ...
 
Partnerët Medial:DukagjiniShkabaj

Ky portal mirëmbahet nga kompania "Telegrafi". Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen,
të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të "Telegrafit".
Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali obligoheni t'i pranoni Kushtet e Përdorimit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara
© 2006-2010 Portali Telegrafi

TELEGRAFI sh.p.k.
Rr Ilaz Kodra QT Nr.10, Prishtinë, Kosovë
info@telegrafi.com

Zhvilluar dhe dizajnuar nga:
FRAKTON n.p.sh.