Kuriozitete
 

Gjysmë e zhveshur, bën gjeste të turpshme në tren (Video, +18)

Në trenin që po udhëtonte nëpër Berlin, një femër nxjerr gjoksin dhe bën lojëra të turpshme, para pasagjerëve të tjerë.


   
 

Dënohet pedofili i parë i cili u "kap" me vajzën virtuale 10-vjeçare

Një vajzë virtuale (false) e krijuar nga OJQ “Terre des Hommes”, vitin e kaluar bëri të ditur se në...
 
 

Edhe qenit i pëlqen t’i heqë jelekët (Video)

Në plazh duhet pasur kujdes nga dielli dhe thellësitë e ujit, por vajza nga një video e postuar ne YouTube, nuk e ka ...
 
 

Befason breshka duke bërë ‘twerking’ (Video)

Lëvizjet e veçanta që bën një breshkë teksa mbi të bie uji, duhet patjetër t’i shihni.
 
 

Ngeci në oxhakun e shtëpisë së ish të dashurit (Foto)

E fiksuar pas një mashkulli, të cilin e kishte njoftuar në internet, një femër ka provuar të hyjë n&eu...
 
 

Përmes bluzës i tregon se është shtatzënë (Video)

Vetëm disa ditë larg festës së Halloween, gruaja ka zgjedhur që në këtë frymë, të befas...
 
 

Në mes të sfilatës, modeles i zhvishen brekët (Video +18)

Kësaj modele dalja në një pistë mode do t’i mbetet përgjithmonë në kujtesë, ashtu sikurse t...
 
 

Kjo shaka nuk është: E pabesueshme që kjo t’i bëhet shokut! (Video)

Ka shaka, e ka budallallëqe të poshtra si kjo.
 
 

Realizimi i ëndrrave nëpërmjet grafiteve (Foto)

Pavarësisht faktit se grafitet shpeshherë llogariten si një vandalizëm, në këtë rast, ky art ësht...
 
 

Boksieri kroat "knock-out" gjyqtarin (Video)

Boksieri i ri kroat, Vido Lonçar, është shpallur kampion i Evropës për juniorë në boksin amator, i c...
 
 

Ja si mund të vizatoni një rreth me dorë të lirë (Video)

Sekreti i bërjes së një rrethi duke përdorur vetëm një laps dhe dorën qëndron në atë se...
 
 

Jokeri i tmerrshëm edhe tek shqiptarët (Video)

Rrjeti i internetit përpos që është shndërruar një botë në vete, përmes së cilës ...
 
 

Befason polici, vallëzon si Michael Jackson në mes të trafikut (Video)

Është bërë i famshëm në qytetin ku punon, sepse gjatë kohës që kalimtarët apo ngasë...
 
Barsoleta

Më shumë se miq

Djali: Unë dua që të jemi më shumë se miq.
Vajza: Vërtet? Sa mirë. Atëherë, a po vjen garantues se dua ta marr një kredi...

Lum për mendtë

Flasin dy bionde:
- E di ajo fqinja ime, mbrëmë kishte vdekur në gjumë.
- Vërtet? Sa do të befasohet kur të zgjohet...

Jo ashtu si pritët

Amerikani, gjermani dhe shqiptari pranojnë sfidën prej 50.000 eurosh për të hyrë në kafazin e luanit.
Hyn amerikani, luani i vërsulet dhe e mbyt.
Hyn gjermani, luani i vërsulet dhe e mbyt.
Kur hyn shqiptari... luani i vërsulet dhe e mbyt...

Nuk ka seks?

Gruaja kthehet në shtëpi dhe i thotë burrit:
- Ta dish se gjinekologu më tha se dy javë nuk guxoj të bëj seks.
- Vërtet? E të tha gjë stomatologu?

Një pyetje më të vështirë

Një polic i ri sapo ka përfunduar Akademinë, del në rrugë që të kryejë punën e tij. Një kalimtar rasti e pyet:
- Më falni, e dini ku gjendet rruga “Agim Ramadani”?
- Atë e di, pyet diçka më rëndë...

Standardet e dyfishta

Po të erdhi një femër në shtëpi, e gjithë lagja e di.
Po ta thyen shtëpinë, askush nuk ka parë asgjë.

Shtatë

Arsimtari: Nëse t’i jap dy lepuj, pastaj edhe dy lepuj, pastaj edhe dy lepuj, sa lepuj i ke?
Nxënësi: Shtatë.
Arsimtari: Jo, jo. Dëgjo. T’i jap dy lepuj, plus dy lepuj, plus edhe dy lepuj. Sa lepuj i ke?
Nxënësi: Shtatë.
Arsimtari: Dëgjo mirë! T’i jap dy lopë, plus dy lopë, plus dy lopë. Sa lopë i ke?
Nxënësi: Gjashtë.
Arsimtari: Bravo! E tash, t’i jap dy lepuj, plus dy lepuj, plus dy lepuj, sa lepuj i ke?
Nxënësi: Shtatë.
Arsimtari (i nervozuar): E si i ke shtatë?!
Nxënësi: Sepse e kam edhe një në shtëpi...

Chat

- Hi. Where are You from?
- Paris. You?
- London.
- Mos, bon hajgare?
- Pasha mamin...

Me qetësi

Burri: Pse ti je aq e qetë kur unë të bërtas dhe nxjerr dufin mbi ty?
Gruaja: Po thjesht shkoj e pastroj tualetin.
Burri: E si të ndihmon kjo?
Gruaja: E shfrytëzoj brushën tënde të dhëmbëve...

Sekreti

Nipi: Gjyshe, duhet të tregoj diçka.
Gjyshja: Fol shpirt, çka u bë?
Nipi: Unë marr drogë.
Gjyshja: Ah bre bir më frikësove, kujtova se je untë...

Flasin dy bionde

- A ke dëgjuar se pastruesin tonë të oxhaqeve e ka shkelur vetura?
- E tmerrshme! Nuk jemi më të sigurt as në çati...

Një femër në barnatore

- Më falni, ku i mbani testet e shtatzënisë?
- Ja, menjëherë aty afër prezervativëve.
- Po ta dija se ku ishin prezervativët, nuk do të më duheshin sot testet e shtatzënisë...

I sigurt

Pacienti: Doktor, a jeni i sigurt se kam ndezje të mushkërive? Se kështu i thanë një shokut tim dhe ai vdiq nga meningjiti.
Mjeku: Kur të them unë se ke ndezje të mushkërive, ti do të vdesësh nga ndezja e mushkërive!
Bukuroshja
Kim
Kim

Bukuroshi
Josh
Josh
Fotohumori
Rekord aksidentesh!
63
6
Rekord aksidentesh!
Video Humori

Kostumi më i mirë për Natën e Shtrigave
 
 
Magazina
17:38 / 21.10.2014

Orinda Huta sensuale në versionin retro (Foto)

E kemi parë shumë seksi dhe ekstravagante në videokëngën e saj të verës “Te amo”...
Teknologji
14:36 / 21.10.2014
Samsung sjell edhe versionin Galaxy S5 Plus

Samsung sjell edhe versionin Galaxy S5 Plus

Një version i ri i telefonit të fundit të Samsung është paraqitur në uebfaqen e kompanisë ju...
Ekonomi
16:47 / 21.10.2014

Komuna e Gjakovës krijon vende të reja pune

Kryetarja e Komunës së Gjakovës, Mimoza Kusari-Lila, ka nënshkruar sot kontratën
 
Partnerët Medial:DukagjiniShkabaj

Ky portal mirëmbahet nga kompania "Telegrafi". Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen,
të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të "Telegrafit".
Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali obligoheni t'i pranoni Kushtet e Përdorimit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara
© 2006-2010 Portali Telegrafi

TELEGRAFI sh.p.k.
Rr Ilaz Kodra QT Nr.10, Prishtinë, Kosovë
info@telegrafi.com

Zhvilluar dhe dizajnuar nga:
FRAKTON n.p.sh.