Barroso viziton Kosovën

17:30 / 15.05.2011

Presidenti i Komisionit Evropian, Jose Manuel Barroso, të premten do ta zhvillojë një vizitë në Kosovë.

Gjatë vizitës së tij të parë në Kosovë, Barroso do të takohet me presidenten e vendit, Atifete Jahjaga dhe kryeministrin Hashim Thaçi.

Ai gjithashtu do ta vë gurëthemelin e ndërtesës së re komunale të Komunës së Graçanicës. /Zëri/

Komente

Vërejtje:
Telegrafi ka ofruar gjithmonë hapësirë të lire për komentime dhe për diskutim, me qëllimin e mirë të nxitjes së debateve. Por, për shkak të disa komentuesve të papërgjegjshëm, që keqpërdorin këtë mundësi, kemi vendosur ta ndryshojmë qasjen drejt komentimit të lajmeve. Tash e tutje, komentuesit në rubrikat "Lajme" dhe "Ekonomi", profilin e tyre duhet ta autorizojnë me email valid.

Çdo përdorues, në panelin "Settings" duhet të vendos emailin valid, e pastaj të kërkojë që në atë adresë elektronike t'i dërgohet linku për aprovim. Ky link duhet të klikohet, që të autorizohet profili përmes të cilit mund të komentoni.