Clinton në tetor vjen në Kosovë?

20:43 / 15.09.2012

Sekretarja amerikane e Shtetit, Hillary Clinton, më katër tetor priitet ta vizitojë Kosovën.

Burime të Gazetës “Lajm” të afërta me presidencën, kanë bëre të ditur se ajo pritet të marrë pjesë ne një konferencë për rolin e grave, të organizuar nga presidentja e Kosovës Atifete Jahjaga.

“Ne ketë konferencë, të cilën do ta organizojë presidentja Atifete Jahjaga, pritet të marrin pjesë rreth 300 gra te suksesshme nga vende të ndryshme të botës, duke përfshirë sekretaren Clinton, gjithashtu edhe ministre dhe zyrtare të tjera të larta nga shume shtete të botës”, ka thënë ky burim. /Telegrafi/
 

Komente

Vërejtje:
Telegrafi ka ofruar gjithmonë hapësirë të lire për komentime dhe për diskutim, me qëllimin e mirë të nxitjes së debateve. Por, për shkak të disa komentuesve të papërgjegjshëm, që keqpërdorin këtë mundësi, kemi vendosur ta ndryshojmë qasjen drejt komentimit të lajmeve. Tash e tutje, komentuesit në rubrikat "Lajme" dhe "Ekonomi", profilin e tyre duhet ta autorizojnë me email valid.

Çdo përdorues, në panelin "Settings" duhet të vendos emailin valid, e pastaj të kërkojë që në atë adresë elektronike t'i dërgohet linku për aprovim. Ky link duhet të klikohet, që të autorizohet profili përmes të cilit mund të komentoni.