Sërish shpërthim në Mitrovicën veriore

12:52 / 16.02.2013

Në Mitrovicën veriore sot, herët në mëngjes, ka ndodhur një shpërthim i ri, nga i cili nuk ka pasur të plagosur.

Shpërthimi ka ndodhur në rrugën Lola Ribar, në Mitrovicën veriore, prapa një ndërtese të atjeshme, njoftojnë medie të Beogradit, të cilat shtojnë se ka pasur edhe dëme të vogla materiale.

Policia e Kosovës po e verifikon rastin dhe po i zhvillon hetimet e duhura, transmeton Koha.net.

Ky është shpërthimi i tretë brenda pak ditësh në këtë qytet. /Telegrafi/
 

Komente

Vërejtje:
Telegrafi ka ofruar gjithmonë hapësirë të lire për komentime dhe për diskutim, me qëllimin e mirë të nxitjes së debateve. Por, për shkak të disa komentuesve të papërgjegjshëm, që keqpërdorin këtë mundësi, kemi vendosur ta ndryshojmë qasjen drejt komentimit të lajmeve. Tash e tutje, komentuesit në rubrikat "Lajme" dhe "Ekonomi", profilin e tyre duhet ta autorizojnë me email valid.

Çdo përdorues, në panelin "Settings" duhet të vendos emailin valid, e pastaj të kërkojë që në atë adresë elektronike t'i dërgohet linku për aprovim. Ky link duhet të klikohet, që të autorizohet profili përmes të cilit mund të komentoni.