Starcash kredi aty për aty

10:35 / 16.01.2013

Banka TEB lanson produktin më të ri në tregun bankar në Kosovë, STARCASH. Për t’iu lehtësuar nevojat e juaja, Banka TEB ka lansuar produktin më të ri në treg - STARCASH.

STARCASH ju ofron që përmes kartelave Starcard dhe Business Starcard, të tërhiqni para nga çdo bankomat të Bankës TEB në Kosovë, kurdo që dëshironi (24/7) dhe t’i paguani ato deri në 12 këste.

Gjatë tërheqjes, përveç që mund të zgjedhni shumën e dëshiruar, ju do të keni edhe opsionin e zgjedhjes së numrit të kësteve që do të paraqiten në ekranet e bankomatëve të Bankës TEB.

STARCASH, jo vetëm që ju mundëson të tërhiqni para shumë shpejtë e lehtë dhe në të njëjtën kohën ju ndihmon që në raste urgjente të kurseni kohën dhe të merrni kredi pa dokumente shtesë me Starcash.

STARCASH është produkt unik në tregun e Kosovës, që ju ofron kredi aty për aty. /Telegrafi/


Komente

Vërejtje:
Telegrafi ka ofruar gjithmonë hapësirë të lire për komentime dhe për diskutim, me qëllimin e mirë të nxitjes së debateve. Por, për shkak të disa komentuesve të papërgjegjshëm, që keqpërdorin këtë mundësi, kemi vendosur ta ndryshojmë qasjen drejt komentimit të lajmeve. Tash e tutje, komentuesit në rubrikat "Lajme" dhe "Ekonomi", profilin e tyre duhet ta autorizojnë me email valid.

Çdo përdorues, në panelin "Settings" duhet të vendos emailin valid, e pastaj të kërkojë që në atë adresë elektronike t'i dërgohet linku për aprovim. Ky link duhet të klikohet, që të autorizohet profili përmes të cilit mund të komentoni.