Simeone: E patëm të pamundur të fitonim

9:49 / 2.12.2012

Trajneri i Atletico Madridit, Diego Simeone, ka shprehur zhgënjimin e tij pas humbjes nga Real Madridi në derbin madrilen.

“Nuk mund të fitonim, do të vazhdojmë ta kërkojmë mundësinë për ta fituar ndeshjen e radhës”.

“Deri te goli i Madridit, skuadra luante mirë. Pastaj ishte më vështirë dhe tash ekipi është i lënduar”.

“Do të punojmë nga e hëna të sigurojmë kualifikimin në Evropë”, ka deklaruar strategu argjentinas pas ndeshjes. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.