Ribery nuk e ka në plan të largohet

10:06 / 11.12.2012

Ylli i Bayern Munichut, Franck Ribery, thotë se ai nuk e ka në plan të largohet nga skuadra bavareze.

Ribery së fundi u lidh me një kalim te Arsenali, por ai ka hedhur poshtë spekulimet duke thënë se shpreson t’i japë fund karrierës në Allinz Arena.

“Unë jam i lidhur me Bayernin deri në qershor të vitit 2015. E shoh veten duke vazhduar kontratën sërish, por së pari do të bisedoj me Uli Hoeness (presidentin e Bayernit)”.

“Në çfarëdo rasti, unë nuk e kam ndryshuar mendjen, e shoh veten duke përfunduar karrierën te Bayern Munichu”, ka deklaruar francezi. /Telegrafi/

 

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.