Cavani po kalon momente të këqija

16:10 / 22.12.2012

Sulmuesi i uruguaian, Edinson Cavani, ka pranuar se aktualisht po kalon periudhën më të keqe të qëndrimit të tij te Napoli.

Shpresat e Napolit për të luftuar për titull janë shuar me humbjen ndaj Interit dhe Bolognas, por 25-vjeçari shpreson që ekipi i tij të kthehet në rrugën e duhur.

“Është momenti më i keq për mua gjatë qëndrimit tim te Napoli”, ka deklaruar Cavani. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.