Ronaldo nuk do ta vazhdojë kontratën me Realin

15:14 / 27.12.2012

Cristiano Ronaldo nuk do ta nënshkruajë kontratën e re që Real Madridi planifikon t’ia ofrojë në fund të sezonit – shkruan AS.

Sipas gazetës, portugezi planifikon të qëndrojë edhe dy vjet te Los Blancos dhe pasi t’i përfundojë kontrata të largohet nga Santiago Bernabeu.

Ish-klubi i tij Manchester United dhe pasanikët e Paris Saint-Germain janë destinacionet më të mundshme të 27-vjeçarit. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.