Kluivert: Messi më i miri në histori

23:23 / 27.12.2012

Ish-sulmuesi i njohur, Patrick Kluivert, beson se Lionel Messi nuk është vetëm futbollisti aktualisht më i miri në planet, por edhe futbollisti më i mirë i të gjitha kohërave.

 “Cristiano Ronaldo është shumë i mirë, por ai e ka fatin e keq që po luan në të njëjtën epokë me Lionel Messin”.

“A është Messi futbollisti më i mirë i të gjitha kohërave? Për mua, po”, është shprehur Kluivert. /Tele

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.