Klinsmann i ngazëllyer me rikthimin e Pep

13:43 / 18.01.2013

Jurgen Klinsmann ka shprehur ngazëllimin e tij me rikthimin e Pep Guardilës në futboll, edhe atë pikërisht te ish-klubi i tij, Bayern Munich.

“Mendoj se është fantastike që ai po i kthehet lojës. Mendoj se është një situatë fascionuese tash për klubin dhe trajnerin”.

“Për Pep, kjo është një mundësi e mrekullueshme. Është një sfidë e madhe për të të punojë me Bayern Munichun”.

“Ishte vetëm çështje kohe para se ai t’i kthehet lojës, pasi ai është një trajner i ri shumë, shumë i jashtëzakonshëm. Vetëm i dëshiroj çdo të mirë”, ka thënë Klinsmann. /Telegrafi/

 

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.