Alaba: Ende duhet të përmirësohem

18:04 / 11.02.2013

Anësori i Bayern Munichut, David Alaba, ka thënë se ende ka nevojë të përmirësohet si lojtar dhe se bavarezët nuk guxojnë të lëshojnë pikë.

“Unë gjithmonë mundohem të jap më të mirën nga vetja, sepse e di që duhet të përmirësohem ende”.

“Nuk duhet t’ia lejojmë vetës që të lëshojmë pikë tani. Duhet të luftojmë dhe të koncentrohemi në objektivat tona”.

“Nëse bëjmë kështu, gjërat duken mirë për ne”, ka thënë Alaba në faqen zyrtare të klubit. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.