Obi Mikel: titulli është i United

14:08 / 26.02.2013

Mesfushori i Chelseat, John Obi Mikel, thotë se Manchester United tashmë e ka të garantuar titullin.

Obi Mikel mendon se avantazhi i Djajve të Kuq në krye të tabelës është i pathyeshëm nga skuadrat ndjekëse, e as nga City.

“Është një garë e vetëm një skuadre. Të jemi real, nuk mendoj se dikush do të vendosë para në ne ose Cityn për ta fituar titullin”.

“I gjithi është i United. Është vështirë të shoshën dikë tjetër t’i arrijë ata”, ka thënë mesfushori. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.