Tevez zgjedh Rooneyn dhe Messin para Ronaldos

18:28 / 30.06.2013

Sulmuesi i ri i Juventusit, Carlos Tevez, ka bërë të ditur se nuk do të kishte vend për Cristiano Ronaldon në sulmin e tij të ëndrrave, pasi që, sipas tij, Wayne Rooney dhe Lionel Messi janë më të mirë.

“Treshja e ëndrrave për mua do të ishte, unë me Rooneyn dhe Messin”.

“Këta janë lojtarët që më bëjnë të ëndërroj, e jo Ronaldo”, citohet të ketë thënë Tevez për Tuttsport. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.