Marketing
Video
 

2-2: Cikalleshi barazon rezultatin me një gol fantasik në stilin e James Rodriguez.

Posted by Telegrafi Sport on Monday, 16 November 2015
Goli fantastik i Cikalleshit kundër Gjeorgjisë
 
 
Teknologji
8:37 / 25.11.2015
Merren vesh gjitha detajet për Galaxy A7

Merren vesh gjitha detajet për Galaxy A7

Gjenerata e re e telefonit të Samsung, Galaxy A7 e cila javën e kaluar u certifikua për Bluetooth së fundmi...
Ekonomi
16:00 / 25.11.2015

Tenderimi, burim i korrupsionit

Nivelin e lartë të keqpërdorimeve në fushën e prokurimit publik, autoritetet e Ko
 
Partnerët Medial:DukagjiniShkabaj

Ky portal mirëmbahet nga kompania "Telegrafi". Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen,
të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të "Telegrafit".
Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali obligoheni t'i pranoni Kushtet e Përdorimit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara
© 2006-2011 Portali Telegrafi

TELEGRAFI sh.p.k.
Rr Bajram Kelmendi Nr.35, Prishtinë, Kosovë
info@telegrafi.com

Zhvilluar dhe dizajnuar nga:
FRAKTON n.p.sh.