Marketing
Video
 

Momente nga rundi i nëntë: Shikoni si Wladimir Klitschkos dhe Tyson Fury shpërndanin goditje titanike në mes veti, por të dy qëndruan në këmbë deri në fund.

Posted by Telegrafi Sport on Saturday, 28 November 2015
Klitschkos vs Fury
 
 
Teknologji
11:18 / 1.12.2015
ITU: 95% e botës mbulohet nga telefonia mobile

ITU: 95% e botës mbulohet nga telefonia mobile

Raporti i fundit për internetin global i lëshuar nga Unioni Ndërkombëtar i Telekomunikacionit (ITU) konstat...
Ekonomi
16:06 / 1.12.2015

Mbesin pa ngrohje Dardania e Qendra

Zyrtarët e Termokosit kanë njoftuar se për shkak të një rrjedhje në gypin magjis
 
Partnerët Medial:DukagjiniShkabaj

Ky portal mirëmbahet nga kompania "Telegrafi". Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen,
të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të "Telegrafit".
Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali obligoheni t'i pranoni Kushtet e Përdorimit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara
© 2006-2011 Portali Telegrafi

TELEGRAFI sh.p.k.
Rr Bajram Kelmendi Nr.35, Prishtinë, Kosovë
info@telegrafi.com

Zhvilluar dhe dizajnuar nga:
FRAKTON n.p.sh.