CULT
Ujori
Puna: Dukeni të painteresuar
Shendeti: Mos e injoroni dhimbjen e veshit
Dashuria: Nuk i njihni aftësitë tuaja joshëse
CULT

 
 
Magazina
23:21 / 23.09.2014

Vin Diesel duket ndryshe (Foto)

Trupi muskuloz dhe koka pa asnjë qime floku janë karakteristikat kryesore të tij, por për rolin në fil...
Teknologji
16:18 / 23.09.2014
iPad Air 2 dhe iPad Mini 3 vijnë muajin e ardhshëm?

iPad Air 2 dhe iPad Mini 3 vijnë muajin e ardhshëm?

Para pak kohësh ishte thënë se Apple do ta mbajë një ngjarje mediale gjatë muajit tetor, për...
Ekonomi
15:31 / 23.09.2014

Ngadalësohet biznesi në Eurozonë

Aktiviteti i biznesit në Eurozonë u zgjerua me një hap më të ngadaltë krahasuar
 
Partnerët Medial:DukagjiniShkabaj

Ky portal mirëmbahet nga kompania "Telegrafi". Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen,
të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të "Telegrafit".
Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali obligoheni t'i pranoni Kushtet e Përdorimit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara
© 2006-2011 Portali Telegrafi

TELEGRAFI sh.p.k.
Rr Bajram Kelmendi Nr.35, Prishtinë, Kosovë
info@telegrafi.com

Zhvilluar dhe dizajnuar nga:
FRAKTON n.p.sh.