DioGuardi të bëhet nënë

9:41 / 18.01.2013

Kara DioGuardi, ish-vlerësuesja e spektaklit American Idol, do të bëhet nënë.

Vajza e politikanit të njohur me prejardhje shqiptare dhe presidentit të Ligës Qytetare Shqiptaro Amerikane, Joseph DioGuardi, dhe burri i saj Mike McCuddy do ta mirëpresin fëmijën e parë përmes një nëne surrogate gjatë javëve të ardhshme.

“Ne mezi presin lindjen e shëndetshme dhe të gëzuar të djalit tonë Greyson James Carroll McCuddy”, ka thënë DioGuardi, 42-vjeçare, për revistën People. /Telegrafi/

 

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.