Bubulina Krasniqi në lidhje dashurie

11:31 / 18.01.2013

Bubulina Krasniqi raportohet se është në një lidhje romantike, edhe pse ajo ende qëndron e heshtur ndaj këtyre thashethemeve.

Disa ditë më parë, ajo pranoi një buqetë me lule, duke e postuar këtë foto në rrjetin social “Facebook”, dhe duke i venduar mbishkrimin “Surprizë e bukur, e këndshme, shumë e lumtur”.

Sipas disa burimeve të Telegrafit, Bubulina tashmë është në një lidhje serioze, por ende nuk ka qenë e gatshme për të publikuar romancën e saj.

Bubulina, e cila dikur ka qenë edhe këngëtare, tashmë është kthyer kah politika dhe po punon në Ministrinë e Punëve të Jashtme, dhe për momentin muzika nuk është prioritet për të. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.