Dafina Zeqiri me profesion të ri?

1:01 / 25.01.2013

Dafina Zeqiri ka zgjedhur të merret pak edhe me modën, pasi që një kohë të gjatë e ka pasur pasion.

 Këngëtarja e cila gjithmonë veçohet për stilin e saj dhe dukjen që çdo herë sjell risi në treg, ka vendosur t’i ndihmojë paksa shoqes së saj, kreatores personale të saj Lia Stublla.

Lia është duke përfunduar koleksionin e saj më të ri i cili do të shpaloset shumë shpejt, e siç duket aty ka punuar edhe Dafina me idetë e saj.

Koleksioni pritet të shfaqet muajin tjetër, dhe pritet të shohim se çfarë ka krijuar ylli shqiptar.  /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.