Rovena Stefa hap studio në Prishtinë

15:14 / 27.01.2013

Këngëtarja shqiptare, Rovena Stefa, ka vendosur që të zgjerojë aktivitetin e saj në industrinë e muzikës shqiptare, duke hapur një studio muzikore në Prishtinë.

 Këngëtarja e cila është vet autore e hiteve të saj të mëdha ka menduar që ta shfrytëzojë talentin për të krijuar këngë në studion e saj ku do të presë edhe kolegët.

“Do të mundohem që me anë të studios sime muzikore Urban Entertainment të realizoj këngë sa më të mira për kolegët e mi. Shpresoj të kem një bashkëpunim të mirë me të gjithë ata që dëshirojnë të bëhen pjesë e studios time”, ka thënë Rovena për Zëri.

Rovena aktualisht po punon në projekte të reja, ndërsa së fundmi ka realizuar dhe një set fotografimi te fotografi i njohur me renome botërore, Fadil Berisha. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.