Për Pink, qëndrimi me vajzën më i këndshëm se Grammy

18:25 / 11.02.2013

Edhe pse ishte e nominuar për albumin me vokalin më të mirë në zhanrin pop, Pink nuk ishte e pranishme në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Grammy të dielën mbrëma.

Willow, ndërsa në profilin e saj në Twitter ka dhënë opinionet rreth spektaklit.

“Më vjen keq zemër, por secilën herë që Johnny Depp flet me atë zërin e thellë, nuk mund t’i gjej rrobat”, e ka ngacmuar këngëtarja burrin e saj, Carey Hart, në momentin kur hamshori hollivudian prezantoi grupin “Mumford & Sons”.

33-vjeçarja e ka uruar edhe fituesen e kategorisë në të cilën ajo konkurroi, Kelly Clarkson. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.