Rosela: Nuk ka një mashkull ideal

15:53 / 12.02.2013

Rosela Gjylbegu thotë se nuk ekziston një mashkull ideal, por se e rëndësishme është që secili të gjejë personin që e plotëson.

“Nuk ka njeri ideal, askush prej nesh nuk është perfekt, por është e rëndësishme që secili të gjejë gjysmën tjetër perfekte për të plotësuar njëri-tjetrin”.

“A e kam gjetur? Kjo është shumë personale. Çfarë doja të tregoja e thashë gjatë gjithë kësaj interviste”, ka thënë këngëtarja gjatë një bisede për Bluetooth. /Telegrafi/ 

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.