Edhe Adele bën tatuazh

18:11 / 12.02.2013

Këngëtarja britanike, Adele, ka tërhequr vëmendjen e mediave me tatuazhin, të cilin besohet ta ketë bërë për nder të djalit të saj.

24-vjeçarja ka bërë tatuazh shkronjën “A”, prapa veshit të djathtë, ndërsa gazetarët thonë se është shkronja e parë e emrit të djalit të saj.

Në tetor të vitit të kaluar, Adele solli në jetë fëmijën e parë me partnerin Simon Konecki.

Ajo akoma vazhdon ta mbajë fshehur emrin e djalit, sepse dëshiron ta mbrojë nga mediat. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.