Elvana Gjata më ndryshe me “Fake” (Video)

17:04 / 13.02.2013

Këngëtarja shqiptare, Elvana Gjata, ka publikuar projektin e saj më të ri të titulluar “Fake”.

Kënga e punuar nga ThreeDots Production qartë e sjell më ndryshe këngëtaren seksi, e cila tani më shumë ngjan në një repere, duke demaskuar në “Fake” kolegët e saj dhe njerëzit e pavërtetë.

Videoklipi i jashtëzakonshëm është punuar nga Max Production dhe atë mund ta shikoni më poshtë... /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.