Pitt dhe Jolie me verën e tyre

19:30 / 15.02.2013

Brad Pitt dhe Angelina Jolie do të lansojnë së shpejti brendin e tyre të verës, të emëruar në bazë të patundshmërisë së tyre private në Francë.

 Dyshja hollywoodiane po punon me ekspertin e verës, Marc Perrin dhe familjen e tij për të filluar prodhimin e verës së tyre.

“Ne po punojmë që një kohë në projektin e ri dhe jemi mjaft të entuziazmuar për projektin e verës me miqt tanë dhe familjen Perrin”, shkruan në një komunikatë të Brad Pitt. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.