Një baladë nga Edita Sopjani (Video)

17:25 / 18.08.2013

“Ora e ndarjes” quhet kënga të cilën Edita Sopjani e ka kompletuar me videoklip.

Darko Dimitrov ka bërë muzikën e kësaj kënge, ndërsa tekstin e ka shkruar Big Basta.

Videoklipi i është besuar videoproduksionit “Frames”. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.