Arrestohet, pasi e godet me veturë këmbësoren dhe ik

9:30 / 13.12.2012

Policia e Kosovës ka arrestuar një person, i cili nga pakujdesia, kishte goditur një këmbësore në Prishtinë dhe më pa kishte ikur nga vendi i ngjarjes.

Policia njoftoi se viktima ka pranuar tretman mjekësor në QKUK, ndërsa i dyshuari pas intervistimit në konsultim me Prokurorin është dërguar në mbajtje.

“Raportohet se është arrestua i dyshuari mashkull K/Shqiptar pasi që i njëjti derisa ishte duke drejtua veturën e tij, nga pakujdesia e ka godit këmbësoren femër K/Shqiptare dhe ka ikur nga vendi i ngjarjes”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës. /Telegrafi/
 

Komente

Vërejtje:
Telegrafi ka ofruar gjithmonë hapësirë të lire për komentime dhe për diskutim, me qëllimin e mirë të nxitjes së debateve. Por, për shkak të disa komentuesve të papërgjegjshëm, që keqpërdorin këtë mundësi, kemi vendosur ta ndryshojmë qasjen drejt komentimit të lajmeve. Tash e tutje, komentuesit në rubrikat "Lajme" dhe "Ekonomi", profilin e tyre duhet ta autorizojnë me email valid.

Çdo përdorues, në panelin "Settings" duhet të vendos emailin valid, e pastaj të kërkojë që në atë adresë elektronike t'i dërgohet linku për aprovim. Ky link duhet të klikohet, që të autorizohet profili përmes të cilit mund të komentoni.