Viktima e parë e acarit në Kosovë

12:55 / 14.12.2012

Një banor i Bërnjakut të Zubin Potokut, rreth moshës 50 vjeçare është viktimë e acarit të këtij dimri në Kosovë.

Zëdhënësi i policisë rajonale të Mitrovicës, Besim Hoti, konfirmoi për medie se trupi i ngrirë i Z.P. serb nga Bërnjaku i Zubin Potokut, është gjetur dje nga banorët vendës afër varrezave në lagjen Popovic.

Sipas zëdhënësit Hoti në trupin e të ndjerit s’ka pasur shenja dhune. /Telegrafi/
 

Komente

Vërejtje:
Telegrafi ka ofruar gjithmonë hapësirë të lire për komentime dhe për diskutim, me qëllimin e mirë të nxitjes së debateve. Por, për shkak të disa komentuesve të papërgjegjshëm, që keqpërdorin këtë mundësi, kemi vendosur ta ndryshojmë qasjen drejt komentimit të lajmeve. Tash e tutje, komentuesit në rubrikat "Lajme" dhe "Ekonomi", profilin e tyre duhet ta autorizojnë me email valid.

Çdo përdorues, në panelin "Settings" duhet të vendos emailin valid, e pastaj të kërkojë që në atë adresë elektronike t'i dërgohet linku për aprovim. Ky link duhet të klikohet, që të autorizohet profili përmes të cilit mund të komentoni.