Tiranë, makina përplas për vdekje këmbësoren

9:27 / 23.12.2012

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur sot që në orët e para të mëngjesit në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur tek rruga e Kavajës, ndërsa një makinë ka përplasur për vdekje një këmbësore që tentonte të kalonte rrugën.

Pas aksidentit, drejtuesi i mjetit është larguar në drejtim të panjohur, duke mos i ardhur në ndihmë viktimës.

Policia e Tiranës ka mbërritur në vendngjarje, por ende nuk dihet identiteti i viktimës, edhe pse sipas policisë bëhet fjalë për një femër, e cila mund të jetë rreth 22 vjeç. /Telegrafi/
 

Komente

Vërejtje:
Telegrafi ka ofruar gjithmonë hapësirë të lire për komentime dhe për diskutim, me qëllimin e mirë të nxitjes së debateve. Por, për shkak të disa komentuesve të papërgjegjshëm, që keqpërdorin këtë mundësi, kemi vendosur ta ndryshojmë qasjen drejt komentimit të lajmeve. Tash e tutje, komentuesit në rubrikat "Lajme" dhe "Ekonomi", profilin e tyre duhet ta autorizojnë me email valid.

Çdo përdorues, në panelin "Settings" duhet të vendos emailin valid, e pastaj të kërkojë që në atë adresë elektronike t'i dërgohet linku për aprovim. Ky link duhet të klikohet, që të autorizohet profili përmes të cilit mund të komentoni.