Vrasje e trefishtë në Shkup

13:15 / 31.12.2012

Një vrasje e dyfishtë ka tronditur mbrëmë banorët e “Kisella Voda” në Shkup. Sipas informacioneve të para, rreth orës 19 në shtëpinë e saj në rrugën “Georgi Dimitrov” në Shkup është vrarë Violeta N. Për vrasjen i dyshuar kryesor është i fejuari i saj 35-vjeçar.

Vetura e tij ishte e parkuar në vendparkingun e rrugës në fjalë. Kur policia gjeti veturën e markës “Opel Astra”, në brendi kishte edhe një person të vrarë që deri më tani ngel i paidentifikuar. Pak më vonë në afërsi është gjetur edhe trupi i një mashkulli, që sipas policisë bëhet fjalë për vrasësin i cili ka kryer vetëvrasje, njofton Shqipmedia.

Vendngjarja është siguruar nga ana e policisë ku po kryhen hetimet e nevojshme për zbardhjen e rastit. Informacionin e vërtetuan edhe nga Ministria e Brendshme nga ku njoftuar se janë ndërmarrë të gjitha masat për zgjidhjen e plotë të rastit. /Telegrafi/
 

Komente

Vërejtje:
Telegrafi ka ofruar gjithmonë hapësirë të lire për komentime dhe për diskutim, me qëllimin e mirë të nxitjes së debateve. Por, për shkak të disa komentuesve të papërgjegjshëm, që keqpërdorin këtë mundësi, kemi vendosur ta ndryshojmë qasjen drejt komentimit të lajmeve. Tash e tutje, komentuesit në rubrikat "Lajme" dhe "Ekonomi", profilin e tyre duhet ta autorizojnë me email valid.

Çdo përdorues, në panelin "Settings" duhet të vendos emailin valid, e pastaj të kërkojë që në atë adresë elektronike t'i dërgohet linku për aprovim. Ky link duhet të klikohet, që të autorizohet profili përmes të cilit mund të komentoni.