Gjendet një person i vdekur në Elbasan

11:46 / 16.01.2013

Është gjetur i pajetë trupi i një 45 vjeçari në qytetin e Elbasanit mëngjesin e së mërkurës në qytetin e Elbasanit.

Islam Tanushi nga Shushica e Elbasanit është gjetur në një kanal nga kalimtarët e rastit të cilët kanë lajmëruar menjëherë policinë.

Ndërkohë, në vend ngjarje kanë shkuar forcat e policisë, ndërsa kanë konstatuar se viktima nuk ka shenja dhune, transmetojnë mediat.

Viktima kishte qenë për vizitë te motra dhe pasi ishte larguar nuk ishte kthyer në shtëpi. Ndërkohë trupi i pajetë i viktimë s është dërguar në morg që t’i bëhet ekspertiza dhe të zbulohen shkaqet e vërteta të vdekjes se tij. /Telegrafi/
 

Komente

Vërejtje:
Telegrafi ka ofruar gjithmonë hapësirë të lire për komentime dhe për diskutim, me qëllimin e mirë të nxitjes së debateve. Por, për shkak të disa komentuesve të papërgjegjshëm, që keqpërdorin këtë mundësi, kemi vendosur ta ndryshojmë qasjen drejt komentimit të lajmeve. Tash e tutje, komentuesit në rubrikat "Lajme" dhe "Ekonomi", profilin e tyre duhet ta autorizojnë me email valid.

Çdo përdorues, në panelin "Settings" duhet të vendos emailin valid, e pastaj të kërkojë që në atë adresë elektronike t'i dërgohet linku për aprovim. Ky link duhet të klikohet, që të autorizohet profili përmes të cilit mund të komentoni.