Plagosi ish-të dashurën, kapet 28-vjeçari

23:06 / 3.02.2013

Një shqiptar është arrestuar nga policia italiane pasi plagosi ish-të dashurën.

Gjatë një debati të ashpër të zhvilluar me një 22-vjeçare me origjinë nga Jugosllavia, e cila ishte ish-e dashura e tij, 28-vjeçari shqiptar, identiteti i të cilit nuk bëhet ende i ditur, ka thyer një shishe dhe më pas ka qëlluar vajzën në qafë, raporton NOA.

Policia ka mundur të ndalojë menjëherë shqiptarin, i cili dyshohet se ka plagosur ish-të dashurën pas ndarjes, që ishte kërkuar nga 22-vjeçarja.

E plagosura është dërguar në spital dhe po mjekohet, ndërsa shqiptari është arrestuar. /Telegrafi/
 

Komente

Vërejtje:
Telegrafi ka ofruar gjithmonë hapësirë të lire për komentime dhe për diskutim, me qëllimin e mirë të nxitjes së debateve. Por, për shkak të disa komentuesve të papërgjegjshëm, që keqpërdorin këtë mundësi, kemi vendosur ta ndryshojmë qasjen drejt komentimit të lajmeve. Tash e tutje, komentuesit në rubrikat "Lajme" dhe "Ekonomi", profilin e tyre duhet ta autorizojnë me email valid.

Çdo përdorues, në panelin "Settings" duhet të vendos emailin valid, e pastaj të kërkojë që në atë adresë elektronike t'i dërgohet linku për aprovim. Ky link duhet të klikohet, që të autorizohet profili përmes të cilit mund të komentoni.