Kalon në korsinë e kundërt, tre persona në gjendje të rëndë

10:40 / 18.02.2013

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së dielës në Patos, çka bëri që të nisi ndjekja penale për 27 vjeçarin, Kreshnik Xhezaj.

I riu nga Patosi, duke drejtuar mjetin tip Ford me targa BE 2136 në rrugën Patos-Fier ka kaluar në krahun e kundërt dhe për pasojë ka goditur mjetin që vinte përballë tij, tip Opel me targa FR 9137 C, i cili drejtohej nga shtetasi M. M, ndërsa në automjet ishte si pasagjere bashkëshortja e tij, njofton Noa.

Tre të lënduarit u dërguan me urgjencë në spitalin e Fierit, ku vijojnë të ndodhen në gjendje të rëndë për jetën. /Telegrafi/
 

Komente

Vërejtje:
Telegrafi ka ofruar gjithmonë hapësirë të lire për komentime dhe për diskutim, me qëllimin e mirë të nxitjes së debateve. Por, për shkak të disa komentuesve të papërgjegjshëm, që keqpërdorin këtë mundësi, kemi vendosur ta ndryshojmë qasjen drejt komentimit të lajmeve. Tash e tutje, komentuesit në rubrikat "Lajme" dhe "Ekonomi", profilin e tyre duhet ta autorizojnë me email valid.

Çdo përdorues, në panelin "Settings" duhet të vendos emailin valid, e pastaj të kërkojë që në atë adresë elektronike t'i dërgohet linku për aprovim. Ky link duhet të klikohet, që të autorizohet profili përmes të cilit mund të komentoni.