Një 33-vjeçar i vë flakën vetes

8:36 / 23.04.2013

Një 33-vjeçar ka ndërmarrë një akt të rëndë ndaj vetes. Ai ka tentuar t’i vë flakën vetes, ndërsa aktualisht është në gjendje kritike në spital.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Stojan të Matit. Policia ka identifikuar personin dhe ai është shtetasi Gegë Stojani me banim në Laç, i cili kishte shkuar në fshatin e Matit, ku ka kryer edhe aktin e rëndë, raporton Shekulli.

Shkaqet ende nuk janë bërë të ditura, ndërkohë që policia vijon kërkimet për arsyet që e kanë çuar 33-vjeçarin në këtë veprim. /Telegrafi/
 

Komente

Vërejtje:
Telegrafi ka ofruar gjithmonë hapësirë të lire për komentime dhe për diskutim, me qëllimin e mirë të nxitjes së debateve. Por, për shkak të disa komentuesve të papërgjegjshëm, që keqpërdorin këtë mundësi, kemi vendosur ta ndryshojmë qasjen drejt komentimit të lajmeve. Tash e tutje, komentuesit në rubrikat "Lajme" dhe "Ekonomi", profilin e tyre duhet ta autorizojnë me email valid.

Çdo përdorues, në panelin "Settings" duhet të vendos emailin valid, e pastaj të kërkojë që në atë adresë elektronike t'i dërgohet linku për aprovim. Ky link duhet të klikohet, që të autorizohet profili përmes të cilit mund të komentoni.