Podujevë, nusja rrah vjehrrën

9:28 / 2.05.2013

Policia e Kosovës njoftoi se një femër ka raportuar në Polici se është sulmuar fizikisht nga gruaja e djalit të tij.

Ngjarja ka ndodhur të mërkurën në fshatin Katunisht, në Podujevë.

“Lëndime të lehta trupore kanë pësuar viktima dhe e dyshuara të cilat janë dërguar në tretman mjekësorë. Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e policisë. /Telegrafi/
 

Komente

Vërejtje:
Telegrafi ka ofruar gjithmonë hapësirë të lire për komentime dhe për diskutim, me qëllimin e mirë të nxitjes së debateve. Por, për shkak të disa komentuesve të papërgjegjshëm, që keqpërdorin këtë mundësi, kemi vendosur ta ndryshojmë qasjen drejt komentimit të lajmeve. Tash e tutje, komentuesit në rubrikat "Lajme" dhe "Ekonomi", profilin e tyre duhet ta autorizojnë me email valid.

Çdo përdorues, në panelin "Settings" duhet të vendos emailin valid, e pastaj të kërkojë që në atë adresë elektronike t'i dërgohet linku për aprovim. Ky link duhet të klikohet, që të autorizohet profili përmes të cilit mund të komentoni.