Vetëvritet inspektori i policisë në Tetovë

18:05 / 12.06.2013

Një inspektor policie u gjet i vrarë në afërsi të shtëpisë së tij në fshatin Poroj të Tetovës.

Sipas Sektorit të Punëve të Brendshme në Tetovë, bëhet fjalë për 33 vjeçarin Burim.A, i punësuar si inspektor në Drejtorinë për Sigurim dhe Kundërzbulim (DSK) në Tetovë, transmeton INA.

Siç mësohet ai është vetëvrarë në kokë me pistoletën e tij të llojit CZ kalibri 7.63.

Ai u gjet në gjendje të rëndë dhe me plagë në kokë rreth orës 18.30, disa metra larg shtëpisë së tij dhe menjëherë është dërguar në Klinikën e Shkupit, ku pas disa orëve ka ndërruar jetë.

Familjarët kanë theksuar se Burimi kohëve të fundit ka qenë në gjendje depresioni dhe se edhe njëherë më parë kishte tentuar të kryejë vetëvrasje. /Telegrafi/
 

Komente

Vërejtje:
Telegrafi ka ofruar gjithmonë hapësirë të lire për komentime dhe për diskutim, me qëllimin e mirë të nxitjes së debateve. Por, për shkak të disa komentuesve të papërgjegjshëm, që keqpërdorin këtë mundësi, kemi vendosur ta ndryshojmë qasjen drejt komentimit të lajmeve. Tash e tutje, komentuesit në rubrikat "Lajme" dhe "Ekonomi", profilin e tyre duhet ta autorizojnë me email valid.

Çdo përdorues, në panelin "Settings" duhet të vendos emailin valid, e pastaj të kërkojë që në atë adresë elektronike t'i dërgohet linku për aprovim. Ky link duhet të klikohet, që të autorizohet profili përmes të cilit mund të komentoni.