Digjet kati i dytë i një shtëpie në Prizren

9:51 / 1.07.2013

Policia e Kosovës njoftoi se në rrethana ende të panjohura është djegur nga zjarri kati i dytë i një shtëpie në Prizren.

Ngjarja ka ndodhur të dielën ora 21:50 në rrugën “Agim Shala” në Prizren.

Njësiti i zjarrfikësve ka dalë në vendin e ngjarjes të cilët kanë eliminuar zjarrin. Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për të lënduar. /Telegrafi/
 

Komente

Vërejtje:
Telegrafi ka ofruar gjithmonë hapësirë të lire për komentime dhe për diskutim, me qëllimin e mirë të nxitjes së debateve. Por, për shkak të disa komentuesve të papërgjegjshëm, që keqpërdorin këtë mundësi, kemi vendosur ta ndryshojmë qasjen drejt komentimit të lajmeve. Tash e tutje, komentuesit në rubrikat "Lajme" dhe "Ekonomi", profilin e tyre duhet ta autorizojnë me email valid.

Çdo përdorues, në panelin "Settings" duhet të vendos emailin valid, e pastaj të kërkojë që në atë adresë elektronike t'i dërgohet linku për aprovim. Ky link duhet të klikohet, që të autorizohet profili përmes të cilit mund të komentoni.