Tentim vrasje në Prishtinë

12:18 / 18.07.2013

Policia e Kosovës ka arrestuar një të dyshuar pasi i njëjti raportohet se qëllimisht e ka goditur me veturën e tij viktimën, i cili po ashtu ishte duke drejtuar automjetin e tij.

Ngjarja ka ndodhur të mërkurën në ora 15:10 në rrugën “Tahir Zajmi” në Prishtinë.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor. Dyshohet se deri te rasti ka ardhur si pasojë e një borxhi mes tyre. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje. /Telegrafi/
 

Komente

Vërejtje:
Telegrafi ka ofruar gjithmonë hapësirë të lire për komentime dhe për diskutim, me qëllimin e mirë të nxitjes së debateve. Por, për shkak të disa komentuesve të papërgjegjshëm, që keqpërdorin këtë mundësi, kemi vendosur ta ndryshojmë qasjen drejt komentimit të lajmeve. Tash e tutje, komentuesit në rubrikat "Lajme" dhe "Ekonomi", profilin e tyre duhet ta autorizojnë me email valid.

Çdo përdorues, në panelin "Settings" duhet të vendos emailin valid, e pastaj të kërkojë që në atë adresë elektronike t'i dërgohet linku për aprovim. Ky link duhet të klikohet, që të autorizohet profili përmes të cilit mund të komentoni.