Prizren, godet me mjet të fortë gruan

12:24 / 18.07.2013

Një grua është goditur me një mjet të fortë nga bashkëshorti i saj, pas një mosmarrëveshje që kishin pasur në mes vete.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Korishë të Prizrenit të mërkurën në ora 19.00.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor në spitalin e Prizrenit dhe më vonë është liruar.

Në konsultim me prokurorin kompetent i dyshuari është dërguar në qendrën e ndalimit. /Telegrafi/
 

Komente

Vërejtje:
Telegrafi ka ofruar gjithmonë hapësirë të lire për komentime dhe për diskutim, me qëllimin e mirë të nxitjes së debateve. Por, për shkak të disa komentuesve të papërgjegjshëm, që keqpërdorin këtë mundësi, kemi vendosur ta ndryshojmë qasjen drejt komentimit të lajmeve. Tash e tutje, komentuesit në rubrikat "Lajme" dhe "Ekonomi", profilin e tyre duhet ta autorizojnë me email valid.

Çdo përdorues, në panelin "Settings" duhet të vendos emailin valid, e pastaj të kërkojë që në atë adresë elektronike t'i dërgohet linku për aprovim. Ky link duhet të klikohet, që të autorizohet profili përmes të cilit mund të komentoni.