Elis Bakaj shënon për Chernomorets

13:17 / 3.12.2012

Mesfushori shqiptar, Elis Bakaj, ka shënuar sërish në fitoren e skuadrës së tij, Chernomorets, në udhëtim kundër skuadrës Volyn.

Mesfushori i kombëtares shqiptare ka arritur që të sjellë në epërsi skuadrën e tij në minutën e (34’) të takimit. Në pjesën e dytë shënoi Santana (80’) për ta mbyllur ndeshjen me rezultat përfundimtar 2-0.

Ky ishte goli i pestë sezonal i Bakajt për Chernomorets./Telegrafi/

 

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.