Drenica përforcohet edhe me Granit Çekajn

14:21 / 12.12.2012

Pas transferimit të Burim Sadikut, klubi futbollistik Drenica ka siguruar shërbimet e një futbollisti tjetër.

I riu nga Deçani, i cili luante në Ligën e Parë joshi, interesimin e shumë klubeve të Superligës, falë cilësive dhe moshës së tij. Por Graniti, i cili luan në pozitën e sulmuesit, zgjodhi Drenicën.

Ai ka arritur marrëveshje me kryesinë e klubit të Drenicës për gjashtë muaj, me mundësi zgjatje të kontratës./Telegrafi/

 

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.