Dukagjini Graf
 
Butonat  

Lexues të dashur,

Sigurisht se keni lexuar për rolin e astrologjisë në jetën e njerëzve që nga kohët e lashta e deri sot. Prej një shkence që dikur njihej si një ndër më të përparuarat e njerëzimit - deri tek anatemimi i saj dhe sërish ringjallja e hovshme - astrologjia ka ecur në binarët e shëndoshë. Nuk është befasi kur lexojmë që astrolog personal kanë kryetarët e shteteve më të zhvilluara në botë, drejtorët e kompanive më të mëdha, e madje edhe një mori fytyrash të famshme botërore. Megjithatë, jo çdoherë njerëzit që paraqiten si astrologë marrin erë në këtë punë. Fatkeqësisht, raste të tilla kanë ngjarë dhe ngjajnë edhe më tutje edhe tek ne. Për të mos ngjarë kjo më tutje, dëshirojmë që juve t’ju ofrojmë një faqe të astrologjisë, ku mund ta mësoni e ta kuptoni astrologjinë, të njiheni me historikun e saj, si dhe të zbuloni gjërat për jetën tuaj.

Përshëndetje të sinqerta,
Meda

 
Dashi

Dashi

Puna: Nuk jeni objektiv
Shëndeti: Fotografojeni shtyllën kurrizore
Dashuria: Shmangni mosmarrëveshjet
 
Demi

Demi

Puna: Nuk dini të veproni për zgjidhjen e problemit
Shëndeti: Probleme nervore
Dashuria: Kënaqeni me rezistencën e partnerit
     
Binjakët

Binjakët

Puna: Po e humbni tempin
Shëndeti: Kujdesuni për shëndetin
Dashuria: Mos e shkurajoni atë që doni
 
Gaforrja

Gaforrja

Puna: Nuk keni të drejtë për t’u ankuar
Shëndeti: Jeni lodhur
Dashuria: Mendoni vetëm për nevojat tuaja
     
Luani

Luani

Puna: Nuk keni përparuar në disa situata
Shëndeti: Vizitoni oftalmologun
Dashuria: Puna po ndërhyn në planet private
 
Virgjëresha

Virgjëresha

Puna: Mos u tërhiqni
Shëndeti: Gjendje e mirë
Dashuria: Jeni lodhur nga fjalët e të tjerëve
     
Peshorja

Peshorja

Puna: Jeni të pakapshëm
Shëndeti: Ngarkesë nervore
Dashuria: Nuk u lëshoheni emocioneve
 
Akrepi

Akrepi

Puna: Jeni serioz dhe praktik në veprime
Shëndeti: Largoni disa kilogramë
Dashuria: Luftoni për lidhjen tuaj
     
Shigjetari

Shigjetari

Puna: I kushtoni rëndësi çdo prezantimi
Shëndeti: Vizitoni një fizioterapeut
Dashuria: Nuk do të pendoheni për kohën që kaluat me të
 
Bricjapi

Bricjapi

Puna: Jeni në një situatë kur të tjerët marrin vendime
Shëndeti: Nuk e kontrolloni agresivitetin
Dashuria: I bëni për vete të gjithë
     
Ujori

Ujori

Puna: Dukeni të painteresuar
Shëndeti: Mos e injoroni dhimbjen e veshit
Dashuria: Nuk i njihni aftësitë tuaja joshëse
 
Peshqit

Peshqit

Puna: Vështirësitë që ju rrethojnë ju detyrojnë të zgjoheni
Shëndeti: Probleme me qafën
Dashuria: Të gjithë pëlqejnë humorin tuaj
     
 
 
Magazina
16:06 / 30.07.2014

Reklama e Duchovnyt bëhet hit në internet (Video)

Aktori amerikan, David Duchovny, ka xhiruar një reklamë për një kompani ruse, e cila merret me prodhimin e ...
Teknologji
14:33 / 30.07.2014
Instagram prezanton aplikacionin Bolt

Instagram prezanton aplikacionin Bolt

Milionave të shumta të aplikacioneve mobile tani i është shtuar edhe një tjetër, i cili fillimish...
Ekonomi
15:59 / 30.07.2014

Eksporti i mallrave rritet vetëm 2.9%

Agjencia e Statistikave të Kosovës (ASK), ka publikuar ”Statistikat e Tregtisë së Jashtme”p&eum...
 

Ky portal mirëmbahet nga kompania "Telegrafi". Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen,
të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të "Telegrafit".
Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali obligoheni t'i pranoni Kushtet e Përdorimit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara
© 2006-2011 Portali Telegrafi

TELEGRAFI sh.p.k.
Rr Bajram Kelmendi Nr.35, Prishtinë, Kosovë
info@telegrafi.com

Zhvilluar dhe dizajnuar nga:
FRAKTON n.p.sh.