Nis protesta para KEK-ut

12:30 / 25.02.2013

Ashtu siç patën paralajmëruar disa ditë më parë, qytetarët e pakënaqur me faturat e janarit, para pak minutash, kanë filluar protestën para KEK-ut, duke kundërshtuar kështu faturat e muajit janar.

Ata duke brohoritur: hajna, hajna... dhe duke fishkëlluar po protestojnë para selisë qendrore të KEK-ut në Prishtinë duke kërkuar hetime rrënjësore në KEK.

Dyert e KEK janë mbyllur, ndërsa në oborr të tij, vërehet prani e shtuar e prestarëve të Policisë së Kosovës. /Telegrafi/

Komente

Vërejtje:
Telegrafi ka ofruar gjithmonë hapësirë të lire për komentime dhe për diskutim, me qëllimin e mirë të nxitjes së debateve. Por, për shkak të disa komentuesve të papërgjegjshëm, që keqpërdorin këtë mundësi, kemi vendosur ta ndryshojmë qasjen drejt komentimit të lajmeve. Tash e tutje, komentuesit në rubrikat "Lajme" dhe "Ekonomi", profilin e tyre duhet ta autorizojnë me email valid.

Çdo përdorues, në panelin "Settings" duhet të vendos emailin valid, e pastaj të kërkojë që në atë adresë elektronike t'i dërgohet linku për aprovim. Ky link duhet të klikohet, që të autorizohet profili përmes të cilit mund të komentoni.