A mund ta hani këtë?

23:23 / 10.01.2013

Çokollata e bardhë në “regjinë” e Annabel de Vetten është e veçantë, mirëpo vetëm tek njerëzit me probleme pamore nuk mund t’i çrregullojë shqisat e shijes!

Annabel bënë ëmbëlsira nga çokollata e bardhë, forma përfundimtare e së cilës është koka e foshnjës!?

Ndonëse këtë “specialitet” fillimisht e ka bërë me porosi, kërkesat tashti janë arritur me të madhe.

“Ëmbëlsira” bëhet në madhësi reale dhe ka 5000 kalori, që janë dy herë më shumë se nevojat e një të rrituri në ditë. /Telegrafi/

 

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.