Amviset xhirojnë versionin e tyre të “Gangnam Style” (Video)

15:43 / 23.12.2012

Një grup i amvisave britanike është mbledhur për bamirësi...

Ato kanë bërë një version të tyre këngës së njohur të këngëtarit nga Koreja Jugore, PSY. Janë veshur me rroba festive, sillen nëpër shtëpi, pastrojnë dhe këndojnë “Gangnam Style”. Shikojeni videon. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.