Arrestohet me 2.5 kg kokainë në mbathje

9:11 / 19.02.2013

Ai kishte fshehur më shumë se 2.5 kilogramë kokainë, të cilat i kishte vendosur në formë pelene poshtë pantallonave.

Policia italiane ka ndalur në aeroportin e Malpensas një 50-vjeçar, i cili sapo kishte mbërritur nga Santa Domingo.

Ai është transportuar menjëherë në burg nën akuzën e trafikimit ndërkombëtar të drogës. /KP/Telegrafi/
 

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.