As me 300 km/h nuk arrihet një Audi (Video)

17:29 / 28.01.2013

Një video e publikuar në internet tregon një motoçiklist duke vozitur në autostradë deri në 300 kilometra në orë, mirëpo përkundër shpejtësisë së madhe, ai nuk mund ta arrijë një Audi që gjendet përpara.

“Gara” është zhvilluar në autostradën Augsburg – Munih, ndërsa motoçikleta Kawasaki Zx-10 ka mbetur shumë prapa veturës Audi, edhe pse arrinte shpejtësinë deri në 300 km/h. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.